CO NABÍZÍME?

  • Pozici Key Account Manager, na které budete zodpovědní za rozvoj trhu daného zákazníka ve spolupráci s multifunkčním týmem,
  • rozvíjení schopností v mnoha oblastech díky různorodým karierním cestám v rámci oddělení Customer Business Development,
  • pozici Junior Brand Manager na pobočce v Budapešti nebo Varšavě, na které budete zodpovídat za marketing a rozvoj dané značky prostřednictvím různých médií. Základem je znalost lokálního trhu a nezbytná je spolupráce se zákazníkem a agenturami.

IDEÁLNÍ KANDIDÁT/KA:

  • Je absolventem/kou magisterského studia,
  • je ochotný/á se dále vzdělávat a učit novým věcem,
  • má schopnost aplikovat získané dovednosti v praxi,
  • mluví plynně anglicky,
  • má silné analytické myšlení a schopnost řešit problémy,
  • má pozitivní přístup k výzvám a změnám.

 

Úplný seznam pozic naleznete vždy zde.

Volná místa:

P&G má skvělé výrobky, ale to, v čem je skutečně dobrá, je podpora juniorních zaměstnanců svěřením odpovědnosti a příležitosti řídit jejich vlastní byznys od prvního dne v práci. Každodenně pracujete s velmi talentovanými lidmi, kteří vás trénují a rozvíjejí až na nejvyšší úroveň. Zároveň nabízí P&G skvělé příležitosti pro kariérní a osobní rozvoj. V P&G jsem začal pracovat v globální roli ve Velké Británii, pracoval jsem na 40 projektech pro 80 zemí v kategorii kosmetiky, posléze jsem se posnul k managementu kategorie Baby Care UK & Ireland a nyní jsem Sales manager zde v Praze pro našeho největšího zákazníka Tesco pro středoevropský region. Pokud se chcete učit a poznávat skvělé lidi, je pro vás P&G správné místo.

Jan Nyeki
Sales manager, u P&G od 2009

Moja kariéra finančného manažéra v P&G mi neustále umožnuje pracovať na zaujímavých a inšpiratívnych pozíciách v rôznych krajinách sveta a pritom byť súčasťou multikultúrneho prostredia spoločne s ďalšími talentovanými luďmi. Od mojeho prvého dňa mi bola zverená zodpovednosť za niekoľko milionový business.  Takisto mám možnosť rozvíjať sa v oblasti vedenia týmu ľudí. Dynamické a motivujúce prostredie spolu s interným vzdelávacím systémom ma neustále podnietuje k osobnému rastu a rozvoju.  Pokiaľ sa aj Vy rádi učíte, chcete pracovat so skvelými ľuďmi a nebojíte sa zodpovednosti od prvého pracovného dňa, tak P&G je pre Vás Tá správna voľba.

Andrea Hábová, VŠE Praha
Senior Sales Finance Manager, v P&G od 2011Naše značky

Powered by LMC s.r.o.

© 2018, všechna práva vyhrazena