O nás

Zaměstnanci jsou naší největší hodnotou

A New Challenge Every Day.P&G v Praze

je organizační obchodní složka sídlící v kancelářské budově Nile House, jež je součástí projektu River City Praha na Rohanském ostrově v Praze 8 – Karlíně. River City Praha je atraktivní díky své jedinečné kombinaci. Nachází se ve velmi atraktivní lokalitě v blízkosti centra a na břehu řeky. Kvůli své specifičnosti, nastavil NileHouse nový standard v obchodním ubytování a může tak soupeřit s jakýmkoliv jiným kvalitním obchodním centrem na celém světě.

Pracovní prostředí

P&G je celosvětově jednou z nejžádanějších firem, pro kterou chtějí lidé pracovat. Je to mimo jiné tím, že vytváří inspirující pracovní prostředí a vychází svým zaměstnancům vstříc. Pracovní podmínky pomáhají slaďovat pracovní a rodinný život a usnadňují život našich zaměstnanců. Zároveň nabízí systém nadstandardních firemních benefitů, z nichž si vybere opravdu každý. Pražská kancelář nabízí příjemné pracovní prostředí a velmi přátelskou atmosféru a je odtud zajišťován zákaznický management prostřednictvím zejména obchodního oddělení a dalších příslušných přidružených oddělení.

Rozvoj zákaznického obchodu / Obchodní oddělení

"Ovlivňování zákazníků pro nejlepší uspokojení spotřebitelských potřeb."
Rozvoj zákaznického obchodu je víc než pouhý "prodej". Je to specifický přístup, který umožňuje růst našeho podnikání tím, že pracuje jako "strategický partner" s těmi, kteří prodávají naše produkty spotřebitelům.

Finance a účetnictví

"Oddělení financí a účetnictví sehrávají důležitou roli v každé oblasti P&G, a proto je nedílnou součástí úspěchu."
Finance a účetnictví hrají klíčovou roli v rozvoji našeho podnikání. V P&G  jsou finance a účetnictví jedinečné, protože je využíváme v rámci každé oblasti podnikání. Jak v tuzemsku, tak globálně. To vede obchodní partnery k chápání a uplatňování finančních pojmů a technik. Primárním cílem našeho profesního rozvoje je rozvíjet finanční mistrovství a vůdčí schopnosti, protože tak můžeme nejvíce přispět k podnikání. Finance a účetnictví může být pro naše nejlepší finanční manažery profesní dráhou až do vysokého manažmentu (General manager).

Supply Network Operations (SNO)/ Logistika

"Motor, který urychluje tvorbu hodnot."
Vytváříme hodnoty v dodavatelské síti každý den. Máme jedinečnou pozici vidět dodavatelský řetězec od začátku do konce. Počínaje našimi materiály a konče bodem našich značek se zákazníky na trhu. Jsme známí jako nejlepší inovátoři v dodavatelské síti na trhu. Jsme totiž jak hlas zákazníka na dodávky tak i integrátor napříč disciplínami společnosti. Tato perspektiva, spolu s naším širokým dodavatelským řetězcem, urychluje naši schopnost vytvářet a budovat hodnotu pro P&G, našich zákazníků a našich dodavatelů. Můžete začít svou kariéru v různých a odlišných pracovních oblastech v rámci logistiky P&G. Ti tvoří různé operace od začátku až do konce – plán poptávky a / nebo dodávek na trh; vytváření nebo provedení fyzického vzhledu našich dodavatelských sítí; nebo můžete sloužit jako zásadní každodenní rozhraní s našimi zákazníky a dodavateli; a nebo se usilovat o stanovení a realizaci nových objevů pro vytváření hodnot s partnery.FOTOGALERIE PRAHANaše značky

Powered by LMC s.r.o.

© 2018, všechna práva vyhrazena