O nás

Zaměstnanci jsou naší největší hodnotou

A New Challenge Every Day.P&G je největší a nejprofitabilnější společnost s rychloobrátkovým zbožím na světě s celosvětově 26 miliardovými značkami a obratem $84 miliard.

Náš cíl

Naším cílem je poskytovat značkové produkty a služby nejvyšší kvality a hodnot, které zlepšují život spotřebitelů na celém světě jak nyní, tak i pro budoucí generace. Díky tomu dosahujeme vedoucího postavení v prodeji, zisku a vytváření hodnot, které umožňují prosperovat našim zaměstnancům, akcionářům a komunitám, ve kterých žijeme.

Síla P&G cíle

Jednoduchý a inspirující způsob, jak přemýšlet o síle P&G značek je, že slouží přibližně 4,8 miliardám z téměř sedmi miliard lidí na této planetě. Prostřednictvím našich programů společenské odpovědnosti, jako je např. umožnit dětem pít nezávadnou vodu nebo 1 balení Pampers = 1 vakcína, zlepšujeme životy miliónů lidí každý den.
Náš společný cíl spojuje mimořádnou skupinu lidí a zaměstnanců P&G po celém světě. Společně představují kolem 150 národností, což je nejvíce různorodá pracovní síla v historii P&G. Náš nábor a rozvoj vychází z filosofie "najímání a povyšování lidí v rámci společnosti" a podporuje tak silnou kulturní důvěru. Naše rozmanitost, naše společná kultura a náš jednotný cíl jsou určujícími prvky, které umožňují P&G dotýkat se životů lidí a zlepšovat jejich kvalitu každodenního života.

Historie

William Procter a James Gamble se usadili ve městě Cincinnati v USA, kde také začali podnikat. William podnikal jako výrobce svíček a James jako výrobce mýdel. Tihle dva by se možná nikdy nesetkali nebýt jejich manželek, které byly sestry. Jejich otec přesvědčil své nové zetě, aby se stali obchodními partnery. Jako výsledek se zrodila nová společnost: Procter & Gamble.
Od roku 1837 přináší P&G oblíbené značky pro spotřebitele na celém světě; včetně top 50 značek, které patří mezi světově nejznámější jména v oblasti produktů do domácnosti.
Při výběru kandidáta se řídíme heslem: „WE HIRE THE PERSON NOT THE POSITION.”

V P&G neustále usilujeme o to přilákat, najímat, odměňovat a prosazovat nejlepší lidi na světě. P&G lidé jsou spjatí - s jejich pracovištěm, jejich komunitou, jejich planetou, s lidmi v nouzi a všichni navzájem. Takže pokud hledáte společnost, jejíž činy odrážejí její zásady a hodnoty a jejíž lidé nadále očekávají, přispívají a dělají více, P&G pro vás bude velmi vzrušující volba.


Video - O P&GNaše značky

Powered by LMC s.r.o.

© 2018, všechna práva vyhrazena