Trainee v obchodním oddělení

Chceš řídit prodej značek jako Gillette, Old Spice, Pampers a dalších v řádech milionů korun? Právě teď hledáme trainee do našeho obchodního oddělení Procter & Gamble v Praze.

 
Jak taková práce sales trainee vypadá? Během první faze budeš řídit tým lidí, kteří na obchodech zodpovídají za objednávání, doplňování a vystavení zboží. Budeš v denním kontaktu s týmy P&G, které přímo na nejvyšší úrovni dojednávají spolupráci s řetězci. V horizontu 6 měsíců máš pak možnost se posunout na pozici Key Account Manager (Manažer pro klíčové zákazníky). Zde už budeš přímo zodpovědný za spolupráci s některým z klíčových odběratelů jako je např. Tesco, Kaufland, Makro, DM nebo Globus. Tvým cílem bude budovat prodeje značek P&G prostřednictvím vlastních komerčních plánů.

Co požadujeme: 

- Být studentem 4. - 5. ročníku nebo absolventem magisterského studia (max 12 měsíců po absolvování).
- Analytické myšlení a komunikační dovednosti.
- Platný řidičský průkaz kategorie B.
- Plynulou komunikaci v anglickém a českém/slovenském jazyce.
 

Co Ti nabízíme:

- Zodpovědnost od prvního dne.
- Možnost růstu jak ve smyslu osobního rozvoje, tak ve smyslu pracovních pozic.
- Individuální plán školení a tréninků, který si máte možnost sami utvářet.
- Neustálý koučink ze strany manažera, který je přímo hodnocený za tvůj rozvoj.
- Možnost mezinárodní kariéry, která se v P&G může dostat až na pozici CEO.
- Naučíš se jak funguje FMCG trh, jaké jsou jeho aktuální a budoucí trendy, jak funguje retail v místě prodeje a poznáš produkty P&G.

Aktuální seznam pozic v rámci celé střední Evropy ZDE.

Ve společnosti P&G pracuji přes dva roky a měl jsem za tu dobu možnost vystřídat již 5 různých pozic v oblasti Supply Chain. Společnost P&G mi dala skvělou příležitost se učit novým věcem a dále se rozvíjet, jak v oblasti odborných dovedností, tak ale také měkkých dovedností, a to ve velice krátkém čase. Moje zodpovědnosti byly od prvního okamžiku na úrovni vícero států najednou, díky čemuž jsem měl také možnost pracovat s lidmi z různých zemí. Právě tato různorodost je něco, čeho si na P&G vážím, že nepracujeme pouze v izolované lokální organizaci, ale jsme skutečně mezinárodní tým. Měl jsem rovněž příležitost vést projekty na úrovni regionu a subregionu, což mi dalo velkou příležitost se učit, ale zároveň i velkou zodpovědnost ve velice juniorní pozici. Pokud vás tedy zajímá práce v mezinárodním prostředí a chcete se rozvíjet v mnoha ohledech, P&G pro vás může být vhodnou cestou.

Lukáš Krupka, VŠE Praha (CEMS)
Customer Team Logistics Leader, v P&G od ledna 2014

Baví mě pracovat v dynamickém prostředí, kde se věci často mění ze dne na den a neustále se děje něco nového, což je přesně prostředí, se kterým se setkáte v P&G. Sama to mohu potvrdit, jelikož jsem za necelých 1,5 roku ve firmě změnila již několikrát pozici. Pokud jste schopní, proaktivní a máte tah na branku, budete mít nespočet možností, jak se rozvíjet a také růst v rámci společnosti, která si zakládá na povyšování zaměstnanců z vlastních řad. Já osobně si cením toho, že P&G klade důraz na interní vzdělávání, takže mohu doporučit pro ty, kteří se chtějí pořád něco nového učit a rozšiřovat tak své obzory. 

Helena Taxová, VŠE Praha (CEMS)
Key Account Manager, v P&G od ledna 2015Naše značky

Powered by LMC s.r.o.

© 2018, všechna práva vyhrazena