Internship program v Technologickém centru

Procter & Gamble - Rakona, s.r.o.

CO VÁS ČEKÁ?

- Plný úvazek na minimálně 2 měsíce nebo možnost pracovat při škole
- Řešení skutečných problémů a práci na aktuálních projektech za podpory zkušených inženýrů a manažerů
- Pozici vytvořenou na základě studovaného oboru a zájmu
- Získání reálných zkušeností z oboru vývoje nových technologií a projektového řízení

CO NABÍZÍME?

- Přátelské pracovní prostředí
- Nadstandardní platové podmínky
- Po úspěšném dokončení internshipu a vysoké školy Vám bude přednostně nabídnuta pozice technického manažera
- Ubytování po celou dobu internshipu zdarma nebo finanční podporu na dojíždění
- Vysoké investice do rozvoje a vzdělávání

POŽADUJEME

- Ukončení min. třetího ročníku studia vysoké školy
- Technickou kreativitu
- Schopnost domluvit se anglicky
- Ochotu dále se vzdělávat

Kontakt

Procter & Gamble Czech Republic s.r.o.
Klára Macková
Ottova 402
269 01  Rakovník-Rakovník II
Česká republika