Trainee v Technologickém Centru

Procter & Gamble - Rakona, s.r.o.

CO VÁS ČEKÁ?

Trainee v technologickém centru představuje startovní pozici, která Vám otevře dveře k mezinárodní kariéře v inženýrských centrech společnosti P&G.
Co Vás čeká:
- Práce na pomezí vývoje nových technolgií a projektového řízení
- Implementace vlastních technických řešení po celém světě
- Pozice vytvořená na základě studovaného oboru a zájmu
- Široký a strukturovaný vzdělávací program a podpora zkušených inženýrů a manažerů
- Denní komunikace s inženýrskými týmy, organizacemi pro výzkum a vývoj, závody P&G i našimi dodavateli v ČR i v zahraničí

CO NABÍZÍME?

- Přátelské pracovní prostředí
- Nadstandardní platové podmínky
- Fiinanční podpora na ubytování nebo dojíždění
- Vysoké investice do rozvoje a vzdělávání
- Příspěvěk na penzijní a životní pojištění

POŽADUJEME

- Studium technické vysoké školy (možnost začít i v průběhu magisterského / doktorského studia)
- Technickou kreativitu
- Analytické schopnosti, schopnost pracovat s daty a informacemi
- Proaktivní přístup a otevřenost ke změnám
- Anglický jazyk na komunikativní úrovni
- Ochotu dále se vzdělávat

Kontakt

Procter & Gamble Czech Republic s.r.o.
Klára Macková
Ottova 402
269 01  Rakovník-Rakovník II
Česká republika