Přeskočit na hlavní obsah

SALES MANAGERIAL DEVELOPMENT PROGRAM

Procter & Gamble Czech Republic s. r. o.

SALES MANAGERIAL DEVELOPMENT PROGRAM

Práce pod hlavičkou jedné z nějvětších FMCG firem na světě? To, co se naučíš za těch pár měsíců u nás, se jen tak někde nenaučíš. A to je to teprve začátek!

V P&G máme něco, čemu říkáme “promotion from within”. Znamená to, že většina z nás (v podstatě skoro všichni) začínali tak, jak teď můžeš Ty, jako Trainees. Dokonce i naši CEOs.

Traineeship u nás v Praze je v podstatě intenzivní příprava na business manažerskou roli. Zapojíš se do reálných projektů od 1.dne, uděláš si obrázek o tom, jak funguje business. Žádné jako. Prostě praxe!

Kdy Tě potřebujeme? Klidně hned, klidně později, podle toho jak se domluvíme.

Na jak dlouho? Smlouvu na Trainee dáváme ideálně na 9 měsíců a doufáme, že je to předzvěst smlouvy na dobu neurčitou, na kterou Tě posuneme v případě úspěšného Traineeshipu.

Je to part-time nebo full-time? To je vcelku na Tobě – ideální ale je, navázat na Traineeship program manažerskou rolí na 100%.

As we can only accept applications via our system, please apply directly here: https://www.pgcareers.com/job/prague/sales-managerial-development-program/936/23796616416?source=RS_JOBSCZ

CO VLASTNĚ DĚLÁ TRAINEE V P&G?

Za těch devět měsíců si toho užiješ vcelku dost.

Na začátku Tě čekají 2—3 týdny onboardingu přímo „v trhu“ – jedině tak důkladně pochopíš jak funguje retail, poznáš všechny naše značky a produkty.

Pak Tě uvítáme u nás „na office“, kde už budeš mít na starost business v praxi

Budeš plánovat business, rozvíjet ho, naučíš se specifika kategorií a zákazníků a jak co komu prodávat. Ať už to budou zákazníci ze sektoru „Drugs“ (DM, Rossman, Teta,...) a nebo třeba E-Commerce (Rohlík, Alza,...)

Budeš mít šanci se učit = od metod vyjednávání, přes vychytávky z Excelu a PowerBi, až k schopnostem. Které potřebuje mít každý správný lídr.

A co dál? To uz je na Tobě!

A CO ZA TO?

Start kariéry, o které se Ti možná ani nesnilo.

Prostor pro realizaci od 1.dne -> žádné vaření káviček, ale zkušenost, která se počítá.

Neustálý on-the-job training.

Práce v partě mladých a skvělých lidí :).

Krásný nově zrekonstruovaný office v Karlíně (v nejvíc cool čtvrti v Praze!).

PRO KOHO TRAINEESHIP JE?

Jsi pro nás ten pravý/ta pravá, pokud je Tvoje odpověď na všechny tyto otázky ANO:

Studuješ v posledních ročnících VŠ nebo jsi čerstvý absolvent? Dokážeš si představit začít pracovat aspoň na 60%?

Nebojíš se mluvit anglicky, ale zároveň zvládáš pořád dobře i Češtinu nebo Slovenštinu?

Máš drive a chuť se neustále učit něco nového - plavat v hlubokých business vodách?

Máš business analytické myšlení, umíš se zorientovat v datech a interpretovat jejich výsledky?

Dokážeš si představit, že budeš jednou vést svůj tým nebo dokonce celý office?

Máš řidičák skupiny B (a jsi aktivní řidič )?

KDO JSME?

Jsme Procter & Gamble, jedna z nejvýznamnějších firem v oblasti vývoje a výroby rychloobrátkového zboží na světě. Z lidí, kteří se chtějí učit a růst, vychováváme ty nejlepší z nejlepších.

Značky, které zná každý : P&G je jednou z největších a nejprofitabilnějších společností s rychloobrátkovým zbožím na světě. Naše výrobky používá denně více než 5 miliard lidí ve 180 zemích světa.

Smysluplná práce od 1. dne: U nás máš zodpovědnost od prvního dne. Samozřejmě s podporou manažera a týmu. Věříme, že pokud někdo chce, můžeme ho naučit úplně všechno. A kdo ví, třeba to bude jednou náš budoucí CEO.

Naše „office“ kultura: Neřešíme jenom business, máme toho společného mnohem víc. Ať už chceš pomáhat druhým skrze charitativní práci, máš vášeň pro Sustainability, u nás se rozhodně nudit nebudeš a Tvé kreativitě necháme dveře otevřené. Přes oběd si jít zaběhat, po práci na Pivo ke Dvěma Kohoutům? I to jsme my.

Sleduj nás na FB: http://www.facebook.com/PGCentralEurope
Navštiv naše kariérní stránky: http://pgcareers.com/
Please apply by submitting your CV in English.

Procter & Gamble Czech Republic s.r.o.
Natalia Sielicka
Nastavení cookies