Přeskočit na hlavní obsah

Přijď se podívat. Nezávazně.

Ani tisíc slov nenahradí osobní zkušenost. Přihlas se na exkurzi do P&G Rakona. Ukážeme ti, co a jak děláme. Promluvíme si o tom, co tě zajímá. Za to nic nedáš.

Chceš na vlastní oči vidět, jak funguje fabrika, která podle World Economic Forum patří mezi 15 nejinovativnějších výrobních závodů na světě? Chceš se dozvědět více o tom, jak by ses u nás mohl/mohla uplatnit jako absolvent nebo ještě na škole jako intern/trainee? Pokud ano, tak prostě přijď na exkurzi.

O čem exkurze bude?

Vyzvedneme tě na smluveném místě a přivezeme k nám.

Řekneme ti, co vyrábíme, jaké k tomu používáme technologie, co pro nás znamená Industry 4.0 a co všechno v této oblasti děláme.

Představíme ti naši kulturu, vysvětlíme principy, na kterých stojí, a co to znamená z pohledu zaměstnance.

Provedeme tě naším výrobním závodem, abys to všechno viděl(a) na vlastní oči.

Promluvíš si s našimi inženýry, kteří mají jen pár let po škole, a dozvíš se od nich, jaké jsou začátky v Rakoně, co jim těch pár let u nás dalo, co je v práci baví a jak spolu tráví volný čas.

Řekneme ti všechno o našich internship a trainee programech i výběrovém řízení na pozice vhodné pro absolventy.

Dáme si spolu oběd a snad se i zasmějeme.

Nakonec tě odvezeme na smluvené místo, aby ses od nás v pohodě dostal/dostala domů.

Jak se na exkurzi přihlásit?

Prostě napiš e-mail Veronice nebo jí zavolej a zjisti více informací. Nezapomeň přidat pár slov o sobě a uvést termín, který by se ti pro exkurzi hodil.

Na exkurzi si vyčleň celé dopoledne plus čas na cestu.

Přijď se k nám nezávazně podívat, zeptej se na cokoliv

Chceš nejdřív na vlastní oči vidět, jak to u nás vypadá a chodí? Přihlas se na exkurzi, která určitě stojí za to. Máš nějaké dotazy? Sem s nimi. Prostě napiš nebo zavolej. Ráda ti vše vysvětlím. A určitě nás nezapomeň sledovat na sociálních sítích :-).

Nastavení cookies