Přeskočit na hlavní obsah

Procesní inženýr

Začni jako procesák a vstup do světa, ve kterém můžeš naplno rozvíjet svůj potenciál.

U nás platí, že sky is the limit. Staneš se součástí skutečně globálního prostředí, ve kterém P&G Rakona hraje první housle. A je na tobě, jestli je budeš hrát i ty. Příležitosti, vedení a podporu k tomu dostaneš. Pracuj na sobě, poznávej nové lidi, technologie, zapoj se do mezinárodních projektů a třeba se vydej za zkušenostmi do světa. To vše můžeš. Pokud chceš.

Mám zájem o pozici

Znalosti, výzvy i kamarádi z celého světa

Jirka Langpaul řídí výrobu na jedné z technologií, podílel se na zavádění výroby nového produktu a je zapojený hned do několika mezinárodních projektů. V Rakoně získal nejen zajímavou práci, ale i kamarády z celého světa. Poslechni si jeho příběh.

Opravdu rychlý růst pro ty, kteří chtějí

Za dva roky v P&G Rakona dokázala Karolína ujít ohromný kus cesty. Začínala u nás hned po dokončení studia na pražské VŠE. Táhlo jí to do výroby. Díky práci procestovala kus světa a dnes vede tři výrobní linky a 25 lidí. Poslechni si její příběh.

Jaká je role procesního inženýra?

Staneš se vlastníkem konkrétní výrobní technologie. Se vším všudy - řízení, dodržování standardů, systematické zlepšování, plánování údržby, efektivita, čísla.

V žádném případě to nebude rutina. Každý den tě čeká řešení jiných problémů a výzev, které život ve výrobě přináší. Získáš velký prostor vymýšlet a zavádět inovace. Spolupracovat budeš především s line manažerem, tedy vedoucím výrobní linky, a zároveň budeš technologickým koučem pro operátory, kteří na tvé technologii ve výrobě pracují.

Získej další inspiraci od budoucích kolegů

Lidi od nás potkáš po celém světě. Třeba v největším závodě P&G v USA najdeš v top managementu hned 3 Čechy.

Pilotujeme i výrobu nových produktů. Martin se podílel na přípravě a rozjezdu výroby aviváže, která se pak zaváděla v Japonsku.

Sky is the limit. Alena začínala jako procesní inženýrka, prošla HR, logistikou, aby se našla v roli Site Quality Leader. Je to na tobě.

Přijď se k nám nezávazně podívat, zeptej se na cokoliv

Chceš nejdřív na vlastní oči vidět, jak to u nás vypadá a chodí? Přihlas se na exkurzi, která určitě stojí za to. Máš nějaké dotazy? Sem s nimi. Prostě napiš nebo zavolej. Ráda ti vše vysvětlím. A určitě nás nezapomeň sledovat na sociálních sítích :-).

Nastavení cookies