Přeskočit na hlavní obsah

ZAČNI JEŠTĚ NA ŠKOLE.

To, co se naučíš za těch pár měsíců u nás, ze skript nevyčteš. Bude to intenzivní. Zapojíme tě do důležitých projektů, ukážeme ti, o čem je moderní výroba. Uděláš si obrázek o tom, jaké příležitosti se u nás absolventům nabízejí, co by tě mohlo bavit.

Žádné jako

Internship a traineeship v Rakoně je skutečně intenzivní praxe. Poznáš fungování skutečné moderní výroby, zapojíš se do reálných projektů. Programy pro studenty děláme tak, aby ti přinesly cenné praktické zkušenosti.

Pro koho je Internship/Traineeship správnou volbou?

Naše programy jsou primárně pro studenty vysokých škol s technickým nebo chemicko-technologickým zaměřením. Traineeship je určen pro lidi ze 4. a 5. ročníků, internship zvládneš už ve třeťáku.

Co ti to dá?

  • Na vlastní kůži poznáš, jak funguje jedna z nejmodernějších výrobních firem na světě, uděláš si představu o tom, jak vypadá v reálu práce mladého inženýra.
  • Zjistíš, jaká role by tě jednou v práci bavila.
  • Pokud se ti u nás bude líbit a my uvidíme v tobě toho správného parťáka, je internship/traineeship dobrým počátkem naší budoucí spolupráce.

Kolik času tomu budeš věnovat?

  • Jako intern u nás strávíš 2–3 měsíce. Je to vlastně takový intenzivní prázdninový program pro ty, kteří chtějí víc, než jen ležet u vody.
  • V případě traineeshipu se pak jedná o zhruba půlroční spolupráci. Tři dny u nás, dva dny ve škole. Pomůžeme ti skloubit práci a studium.

Chceš se na něco zeptat, nezávazně si promluvit? Napiš nebo zavolej
Veronika Melčová
Tel.: 724 437 367
E-mail: melcova.v@pg.com
Nastavení cookies