Přeskočit na hlavní obsah

Trainee / intern

Propoj teorii s praxí, najdi si zaměření, které tě bude bavit.

To, co se naučíš za pár měsíců u nás, nevyčteš ze skript ani za několik let. Internship i traineeship v P&G Rakona představují skutečně intenzivní praxi. Poznáš fungování moderní výroby, zapojíš se do důležitých projektů. Naše studentské programy děláme zkrátka tak, aby ti něco daly. A neboj, při troše nasazení při tom v pohodě zvládneš i studium. Jako intern můžeš klidně začít už ve třeťáku na vysoké, traineeship je pak vhodný od 4. ročníku.

Přihlásit se

Práce na vlastním inovačním projektu? Klidně

Jakub působil v P&G Rakona při studiu na VŠCHT. Čas věnovaný studentskému programu dělil mezi kancelář a laboratoř. Realizoval třeba digitalizační projekt, ale nejvíc se asi našel na zavádění nové metody měření přítomnosti chemikálií v pracím prášku.

Žádné jako. Zapojíme tě od prvního dne

Karolína prostě chtěla nějakou praxi při škole, skutečný střet s realitou. V P&G Rakona se podílela na optimalizaci využití surovin nebo třeba na projektu prodloužení účinnosti parfému přidávaného do pracího prášku. Zkrátka na věcech se skutečným dopadem do naší výroby.

Pro koho je Internship / Traineeship správnou volbou?

Naše programy jsou primárně pro studenty vysokých škol s technickým nebo chemicko technologickým zaměřením. Traineeship je určen pro lidi ze 4. a 5. ročníků, internship zvládneš už ve třeťáku.

Co ti to dá?

Na vlastní kůži poznáš, jak funguje jedna z nejmodernějších výrobních firem na světě, uděláš si představu o tom, jak vypadá v reálu práce mladého inženýra.

Zjistíš, jaká role by tě jednou v práci bavila.

Pokud se ti u nás bude líbit a my uvidíme v tobě toho správného parťáka, je internship/traineeship dobrým počátkem naší budoucí spolupráce.

Kolik času tomu budeš věnovat?

Jako intern u nás strávíš 2–3 měsíce. Je to vlastně takový intenzivní prázdninový program pro ty, kteří chtějí víc, než jen ležet u vody.

V případě traineeshipu se pak jedná o zhruba půlroční spolupráci. Tři dny u nás, dva dny ve škole. Pomůžeme ti skloubit práci a studium.

Přijď se k nám nezávazně podívat, zeptej se na cokoliv

Chceš nejdřív na vlastní oči vidět, jak to u nás vypadá a chodí? Přihlas se na exkurzi, která určitě stojí za to. Máš nějaké dotazy? Sem s nimi. Prostě napiš nebo zavolej. Ráda ti vše vysvětlím. A určitě nás nezapomeň sledovat na sociálních sítích :-).

Nastavení cookies