Přeskočit na hlavní obsah

INTERNSHIP/TRAINEESHIP: ZAČNI JEŠTĚ NA ŠKOLE.

To, co se naučíš za těch pár měsíců u nás, ze skript nevyčteš. Bude to intenzivní. Zapojíme tě do důležitých projektů, ukážeme ti, o čem je moderní výroba, jaké možnosti se ti jako absolventovi nabízejí. Uděláš si obrázek o tom, jak to chodí v moderní výrobě, co by tě mohlo bavit.

Internship a traineeship v Rakoně je skutečně intenzivní praxe. Poznáš fungování skutečné moderní výroby, zapojíš se do reálných projektů, uděláš si obrázek o tom, co by tě jednou v životě mohlo bavit. Žádné jako. Naše programy pro studenty děláme tak, aby ti přinesly cenné praktické zkušenosti.

Pro koho Internship/Traineeship je?

Naše programy jsou určeny primárně studentům vysokých škol s technickým nebo chemickým zaměřením. Traineeship je určen pro lidi ze 4. a 5. ročníků, internship zvládneš už ve třeťáku.

Na čem se budeš podílet?

  • V podstatě se na pár měsíců staneš naším procesním inženýrem, což je jedna z typických pozic, na které u nás absolventi po škole začínají.
  • Od prvního dne budeš pod vedením zkušeného kolegy pracovat na reálném projektu, který bude zaměřený zejména na zlepšování našich systémů ve výrobě, v jejím plánování nebo třeba v logistice.
  • V souvislosti s tím se budeš věnovat také datům a jejich analýze.

Co ti to dá?

  • Na vlastní kůži poznáš, jak funguje jedna z nejmodernějších výrobních firem na světě, a uděláš si představu o tom, jak vypadá v reálu práce mladého inženýra, zjistíš, jaká role by jednou bavila tebe.
  • Pokud se ti u nás bude líbit a my uvidíme v tobě toho správného parťáka, je internship/traineeship dobrým zárodkem naší budoucí spolupráce.

Kolik času tomu budeš věnovat?

  • Jako intern u nás strávíš 2–3 měsíce. Je to vlastně takový intenzivní prázdninový program pro ty, kteří chtějí víc než jen ležet u vody.
  • V případě traineeshipu se pak jedná o zhruba půlroční spolupráci. Společně to naplánujeme tak, abys zvládal(a) školu i praxi u nás.

Chceš se dozvědět víc? Napiš nebo zavolej Veronice. Chceš do toho jít? Přihlas se.

Veronika Melčová
Tel.: 724 437 367
E-mail: melcova.v@pg.com
Pokud hledáte kontakt pro uplatnění reklamace výrobků nebo máte-li dotaz ohledně výrobků společnosti Procter & Gamble, prosím, obraťte se na oddělení pro péči  zákazníky na bezplatné telefonní lince 800 11 33 22. Chcete raději napsat email? Klikněte zde.
Nastavení cookies