Přeskočit na hlavní obsah

Technik výrobní linky

Podílej se na výrobě produktů slavných značek a nastartuj kariéru, která se ti málokde nabízí.

Bez nadsázky. Jsi vyučený/á nebo středoškolák? Moderní výroba je tvoje příležitost. Nejeden manažer u nás začínal právě jako technik výrobní linky. Naučíme tě proces výroby, práci s vyspělými technologiemi, pomůžeme ti posouvat se směrem, který tě zajímá. S každým naším zaměstnancem máme velké plány. Je to ale také hodně o tobě - o  tom, jak s podanou rukou a nabídnutými příležitostmi naložíš.

Mám zájem o pozici

Pestrá práce, která ti otevře nejedny dveře

Práce technika výrobní linky je opravdu pestrá. Budeš se starat o linku, seřizovat stroje, pracovat s nejmodernějšími technologiemi. A hlavně, budeš se učit, abys mohl(a) růst. Zapomeň na stereotyp nebo těžkou manuální práci. Jsme Industry 4.0.

Prostředí, ve kterém se budeš cítit dobře

Je pro nás zásadní, aby se lidé v Rakoně cítili skvěle, aby je to bavilo. Jen tak s námi budou chtít růst. Kamarádský přístup, skvělé pracovní podmínky, perspektiva nebo dostatek volného času. Nic důležitého nesmí chybět. A nechybí.

Není to brnkačka, ale všechno tě naučíme

Nečekej, že se u nás vše naučíš za dvě hodiny. Ale nemusíš se bát. Máme propracovaný systém, díky kterému umíme člověka postupně zaškolit, aby se při práci cítil komfortně a nebyl zbytečně ve stresu. Život je neustálé učení a o práci v Rakoně to platí dvojnásob. Díky tomu ti to u nás nikdy nezevšední.

Nové kolegy si pečlivě vybíráme.
Tím se ale vůbec nestresuj

Pokud jde o výběr nových kolegů, jsme nároční. To se o nás ví. Výběrové řízení má několik kol a každý kandidát podstoupí i testy logického myšlení a osobnostní test. Děláme to proto, že ti, kteří u nás pracují, se velmi brzy stanou opravdovými odborníky ve své profesi, dostanou příležitosti růst. Proto si potřebujeme být jisti, že každý nováček k tomu má ty potřebné předpoklady.

Získej další inspiraci od budoucích kolegů

Pavlovi je dvacet a působí na moderní lince výroby JARu. To, že musí u práce přemýšlet a učit se, vnímá jako hlavní výhodu.

Není se čeho bát. Nikdo učený z nebe nespadl a péče o nováčky je u nás skvělá. Poslechni si, co o začátcích říkají tví budoucí kolegové.

Přijď se k nám nezávazně podívat, zeptej se na cokoliv

Chceš nejdřív na vlastní oči vidět, jak to u nás vypadá a chodí? Přihlas se na exkurzi, která určitě stojí za to. Máš nějaké dotazy? Sem s nimi. Prostě napiš nebo zavolej. Ráda ti vše vysvětlím. A určitě nás nezapomeň sledovat na sociálních sítích :-).

Nastavení cookies