Přeskočit na hlavní obsah

Technik výrobní linky

Podílej se na výrobě produktů slavných značek a nastartuj kariéru, která se ti málokde nabízí.

Bez nadsázky. Jsi vyučený/á nebo středoškolák? Moderní výroba je tvoje příležitost. Nejeden manažer u nás začínal právě jako technik výrobní linky. Naučíme tě proces výroby, práci s vyspělými technologiemi, pomůžeme ti posouvat se směrem, který tě zajímá. S každým naším zaměstnancem máme velké plány. Je to ale také hodně o tobě - o  tom, jak s podanou rukou a nabídnutými příležitostmi naložíš.

Mám zájem o pozici

Pestrá práce, která ti otevře nejedny dveře

Práce technika výrobní linky je opravdu pestrá. Budeš se starat o linku, seřizovat stroje, pracovat s nejmodernějšími technologiemi. A hlavně, budeš se učit, abys mohl(a) růst. Zapomeň na stereotyp nebo těžkou manuální práci. Jsme Industry 4.0.

Prostředí, ve kterém se budeš cítit dobře

Je pro nás zásadní, aby se lidé v Rakoně cítili skvěle, aby je to bavilo. Jen tak s námi budou chtít růst. Kamarádský přístup, skvělé pracovní podmínky, perspektiva nebo dostatek volného času. Nic důležitého nesmí chybět. A nechybí.

Není to brnkačka, ale všechno tě naučíme

Nečekej, že se u nás vše naučíš za dvě hodiny. Ale nemusíš se bát. Máme propracovaný systém, díky kterému umíme člověka postupně zaškolit, aby se při práci cítil komfortně a nebyl zbytečně ve stresu. Život je neustálé učení a o práci v Rakoně to platí dvojnásob. Díky tomu ti to u nás nikdy nezevšední.

Nové kolegy si pečlivě vybíráme.
Tím se ale vůbec nestresuj

Pokud jde o výběr nových kolegů, jsme nároční. To se o nás ví. Výběrové řízení má několik kol a každý kandidát podstoupí i testy logického myšlení a osobnostní test. Děláme to proto, že ti, kteří u nás pracují, se velmi brzy stanou opravdovými odborníky ve své profesi, dostanou příležitosti růst. Proto si potřebujeme být jisti, že každý nováček k tomu má ty potřebné předpoklady.

Získej další inspiraci od budoucích kolegů

Už rok po nástupu se stal Tomáš vlastníkem dvou výrobních linek. Na to, že začínal od píky, bez zkušeností, je to sakra velký skok kupředu.

Pavlovi je dvacet a působí na moderní lince výroby JARu. To, že musí u práce přemýšlet a učit se, vnímá jako hlavní výhodu.

Není se čeho bát. Nikdo učený z nebe nespadl a péče o nováčky je u nás skvělá. Poslechni si, co o začátcích říkají tví budoucí kolegové.

Přijď se k nám nezávazně podívat, zeptej se na cokoliv

Chceš nejdřív na vlastní oči vidět, jak to u nás vypadá a chodí? Přihlas se na exkurzi, která určitě stojí za to. Máš nějaké dotazy? Sem s nimi. Prostě napiš nebo zavolej. Ráda ti vše vysvětlím. A určitě nás nezapomeň sledovat na sociálních sítích :-).

Nastavení cookies