Přeskočit na hlavní obsah

NEJEN KOLEGOVÉ, ALE I KÁMOŠI.

Řada lidí v Rakoně ti řekne, že jejich nejlepší kámoši jsou kolegové z práce. Přišli z Česka i jiných koutů světa. Řada z nich v začátcích bydlela na firemní ubytovně. Společně sportují, chodí na pivo nebo do kina. V P&G platí „Work hard, play hard.“ Třeba to brzy poznáš na vlastní kůži☺.

Přiznejme si, že Rakovník není zrovna velkoměsto, ve kterém najdeš nepřeberné množství kulturních akcí, restaurací nebo barů. To ale vůbec neznamená, že tady umřeš nudou.

Potkáš u nás mladé lidi, jako jsi ty. Čechy, Slováky, Brazilce, ty z dálného východu. Kromě toho, že se potkávají v práci, tráví spolu i volný čas. Hokeje, fotbálky, beach volejbal, cyklistika, fitko, výlety a samozřejmě večírky... To je jen pár z nepřeberné plejády aktivit, kterými se společně baví.

Mnoho zaměstnanců využívá v začátcích firemní ubytování, což je vlastně taková lepší studentská kolej. A jak to tak na koleji bývá, je tu hodně veselo a vznikají zde nová přátelství.

Takový Martin Rylich, náš line manažer, si v Rakoně dokonce našel životní partnerku, se kterou čeká rodinu. A rozhodně není jediný, komu se něco takového povedlo.

Nastavení cookies