Přeskočit na hlavní obsah

NAJDI SE U NÁS VE VÝROBĚ.

Jsi vyučený/á nebo středoškolák? Baví tě technika a líbí se ti prostředí výroby? Tohle je tvoje příležitost. Chceme lidi, kteří mají potenciál učit se a růst. Budeš se starat o výrobní linku, kvalitu výrobků, časem přicházet s nápady na inovace. Tohle je důležitá práce, u které zapojíš hlavu, žádná otravná dřina. Všechno tě naučíme. Když budeš chtít, porosteš. Nejeden manažer či výrobní ředitel u nás začínal jako operátor/technik.

U nás je operátor spíše technik

Když se řekne operátor ve výrobě, lidi si často představí monotónní práci na jednom místě, takové to překládání věcí z místa na místo, montování dvou dílů k sobě. O tom to u nás není. Budeš se starat o výrobní linku, která je v Rakoně velmi automatizovaným zařízením, prošpikovaným moderními technologiemi. Linka vyrábí sama. Tvoje práce bude o tom, starat se o ni, dohlížet na to co a jak dělá, sledovat její efektivitu a kvalitu výrobků, které produkuje, řešit servis a opravy. Je to hodně o práci s počítačem, daty i komunikaci s kolegy, kteří výrobu a danou technologii řídí. Čeká tě důležitá a odpovědná práce, při které budeš používat především hlavu. Je to práce v čistém a moderním prostředí. Ne náhodou patříme mezi nejvyspělejší fabriky na světě, pokud jde o automatizaci a digitalizaci. Říká se tomu 4. průmyslová revoluce a ty můžeš být její součástí.

I ty můžeš růst a něco dokázat

Náš úspěch stojí na zaměstnancích. Každý, kdo tady něčemu šéfuje, výrobní ředitele i ředitele fabrik nevyjímaje, začínal na některé ze startovních pozic. Mnozí z nich právě na pozici operátor/technik. Nikoho k ničemu netlačíme, ale pomáháme těm, kteří chtějí. Proto si s tebou manažeři budou pravidelně povídat o tom, co tě zajímá a baví, kam by ses chtěl(a) posunout. A vždy budou připraveni podat ti pomocnou ruku.

Není to brnkačka, ale všechno tě naučíme

Nečekej, že se u nás vše naučíš za dvě hodiny. Ale nemusíš se bát. Máme propracovaný systém, díky kterému umíme člověka postupně zaškolit, aby se při práci cítil komfortně a nebyl zbytečně ve stresu. Život je neustálé učení a o práci v Rakoně to platí dvojnásob. Díky tomu ti to u nás nikdy nezevšední.

Nové kolegy si pečlivě vybíráme. Tím se ale vůbec nestresuj

Pokud jde o výběr nových kolegů, jsme nároční. To se o nás ví. Výběrové řízení má několik kol a každý kandidát podstoupí i testy logického myšlení a osobnostní test. Děláme to proto, že ti, kteří u nás pracují, se velmi brzy stanou opravdovými odborníky ve své profesi, dostanou příležitosti růst. Proto si potřebujeme být jisti, že každý nováček k tomu má ty potřebné předpoklady.


Chceš se na něco zeptat, nezávazně si promluvit? Napiš nebo zavolej
Veronika Melčová
Tel.: 724 437 367
E-mail: melcova.v@pg.com
Nastavení cookies