Přeskočit na hlavní obsah

Najdi se ve výrobě. A otevři dveře k novým příležitostem.

Jsi vyučený/á nebo středoškolák? Baví tě technika a líbí se ti prostředí výroby? Tohle je tvoje příležitost. Chceme lidi, kteří mají potenciál učit se a růst. Budeš se starat o výrobní linku, kvalitu výrobků, časem přicházet s nápady na inovace. Tohle je důležitá práce, u které zapojíš hlavu, žádná otravná dřina. Všechno tě naučíme. Když budeš chtít, porosteš. Nejeden manažer či výrobní ředitel u nás začínal jako operátor/technik. O tom je kultura P&G.

Záměrně tomu neříkáme operátor

Když se řekne operátor ve výrobě, lidi si často představí monotónní práci na jednom místě, takové to překládání věcí z místa na místo, montování dvou dílů k sobě. O tom to u nás není. My máme na mysli práci technika. Budeš se starat o výrobní linku, která je v Rakoně velmi automatizovaným zařízením prošpikovaným moderními technologiemi. Linka vyrábí sama. Tvoje práce bude o tom, starat se o ni, dohlížet na to co a jak dělá, sledovat její efektivitu a kvalitu výrobků, které produkuje, řešit servis a opravy. Je to hodně o práci s počítačem, daty i komunikaci s kolegy, kteří výrobu a danou technologii řídí. Když to shrneme, čeká tě důležitá a odpovědná práce, při které budeš používat především hlavu, je to práce v čistém a moderním prostředí. Ne náhodou patříme mezi nejvyspělejší fabriky na světě, pokud jde o automatizaci a digitalizaci. Říká se tomu 4. průmyslová revoluce a ty můžeš být její součástí.

Není to brnkačka, ale všechno tě naučíme

Rakona není ten typ výroby, kde se každý svou práci naučí za dvě hodiny. Ale nemusíš se bát. Máme propracovaný systém, díky kterému umíme člověka postupně zaškolit, aby se při práci cítil komfortně a nebyl zbytečně ve stresu. Musíš nicméně počítat s tím, že se budeš učit. Život je neustálé učení a o práci v Rakoně to platí dvojnásob. Díky tomu ti to u nás nikdy nezevšední.

I ty můžeš růst a něco dokázat

Úspěch P&G a Rakony stojí na zaměstnancích. Každý, kdo tady něčemu šéfuje, výrobní ředitele i ředitele fabrik nevyjímaje, začínal na některé ze startovních pozic. Mnozí z nich právě na pozici operátor/technik. I ty máš zcela reálnou šanci vyrůst a udělat kariéru. Nikoho k ničemu netlačíme, ale pomáháme lidem posouvat se, uspět a dělat to, co je baví. Proto si s tebou manažeři budou pravidelně povídat o tom, co tě zajímá a baví, kam by ses chtěl(a) posunout. A vždy budou připraveni podat ti pomocnou ruku.

Nové kolegy si pečlivě vybíráme. Tím se ale vůbec nestresuj

Pokud jde o výběr nových kolegů, jsme nároční. To se o nás ví. Výběrové řízení má několik kol a každý kandidát podstoupí i testy logického myšlení a osobnostní test. Děláme to proto, že ti, kteří u nás pracují, se velmi brzy stanou opravdovými odborníky ve své profesi, dostanou příležitosti růst. Proto si potřebujeme být jisti, že každý nováček k tomu má ty potřebné předpoklady. Výhodou je, že ten, kdo uspěje, se poté při zaučování a další práci nepotýká s problémy. O to nám jde. Není jediný důvod se toho obávat a nezkusit to. Možnosti, které se ti v případě úspěchu otevřou, za to určitě stojí.

Chceš pracovat u nás ve výrobě? Přihlaš se..


Chceš si nejdříve nezávazně promluvit s našimi operátory/techniky? Přihlas se do Facebook diskuse.


Veronika Melčová
Tel.: 724 437 367
E-mail: melcova.v@pg.com
Pokud hledáte kontakt pro uplatnění reklamace výrobků nebo máte-li dotaz ohledně výrobků společnosti Procter & Gamble, prosím, obraťte se na oddělení pro péči  zákazníky na bezplatné telefonní lince 800 11 33 22. Chcete raději napsat email? Klikněte zde.
Nastavení cookies