Přeskočit na hlavní obsah

DŮLEŽITÁ PRÁCE OD PRVNÍHO DNE. KAFE U NÁS VAŘIT NEBUDEŠ.

Jednou z našich nejdůležitějších hodnot je vlastnictví. Každý v P&G má svoje pole působnosti, něco vlastní, odpovídá za výsledky a má velký prostor přicházet s nápady a dělat rozhodnutí. Věříme ve schopnosti lidí a dáváme jim prostor vyniknout.

Když procházíš naším výrobním závodem, v jednotlivých budovách a výrobních halách uvidíš cedule s nápisem vlastník a jménem konkrétního člověka. To není žádný marketing.
Je to podstata toho, jak fungujeme.

Každá výrobní linka, technologie a dílčí projekt má u nás svého vlastníka. Ten skutečně odpovídá za to, co se v té jeho části výroby děje. Sleduje výsledky, vymýšlí způsoby, jak dělat věci lépe, jaké technologie by nám pomohly být efektivnější. Má velký prostor, podporu i finance k tomu zkoušet si nejrůznější inovace. A samozřejmě se počítá s tím, že ne vždy se všechno povede. Z chyb je potřeba se poučit a neopakovat je. Bez nich ale není inovací. Toho jsme si vědomi.

A protože máme obdobné výroby na dalších místech po světě, je běžné, že se naši inženýři z různých zemí potkávají, diskutují své výsledky, nápady a zlepšováky, přebírají jeden od druhého osvědčené inovace.

Nastavení cookies