Přeskočit na hlavní obsah

Osvoj si technologie.

Typická pozice pro VŠ absolventy. Staneš se vlastníkem určité technologie, budeš se starat o její řízení, údržbu, zvyšování efektivity, hodně budeš pracovat s čísly. Časem se rozhodneš, jestli je tohle tvoje parketa, ve které chceš zazářit, nebo se vydáš spíše cestou vedení lidí a výrobní linky. V P&G je běžné, že člověk vždy po pár letech změní pozici, aby mu práce nezevšedněla.

Jaká je role procesního inženýra?

Budeš mít na starost konkrétní technologii výroby. Budeš doslova jejím vlastníkem. To znamená, že se budeš starat o její řízení, dodržování standardů, systematické zlepšování, plánování údržby, efektivitu, čísla.
V žádném případě to nebude rutina. Počítej s tím, že každý́ den budeš řešit jiné problémy a výzvy, které život ve výrobě přináší. Budeš mít velký́ prostor k tomu, abys vymýšlel, jak svou technologii vylepšit, zefektivnit. A hlavně, ty dobré nápady budeš uvádět do praxe.
Spolupracovat budeš především s line manažerem, tedy vedoucím linky, kterému budeš dodávat data a výsledky. Zároveň budeš technologických koučem pro operátory, kteří pracují na té části linky, na které je tvoje technologie nasazena. Lidi nepovedeš, budeš pro ně jen zdrojem informací.

Co ti tahle práce dá?

Poznáš do detailu nové technologie, naučíš se spolupracovat a komunikovat s lidmi i prezentovat svou práci a její výsledky.
Časem se můžeš vydat různými cestami. Typicky se z tebe může stát line manažer, který́ má na starosti celou linku a její chod, včetně toho, že vede lidi. Nebo si můžeš zvolit roli technologického specialisty a věnovat se čistě vývoji technologie a materiálu.

Chceš se dozvědět víc? Napiš nebo zavolej Veronice. Chceš do toho jít? Přihlas se.

Veronika Melčová
Tel.: 724 437 367
E-mail: melcova.v@pg.com
Pokud hledáte kontakt pro uplatnění reklamace výrobků nebo máte-li dotaz ohledně výrobků společnosti Procter & Gamble, prosím, obraťte se na oddělení pro péči  zákazníky na bezplatné telefonní lince 800 11 33 22. Chcete raději napsat email? Klikněte zde.
Nastavení cookies