Přeskočit na hlavní obsah

STAŇ SE PROFÍKEM SVĚTOVÉHO FORMÁTU.

P&G je globální korporace se vším dobrým, co k tomu patří. A lidé z Rakony v ní hrají hodně důležitou roli. To, co se tady naučíš, bude mít velkou cenu kdekoliv na světě. Chceš pracovat na mezinárodních projektech? Láká tě cestování? Sníš o tom, že budeš jednou pracovat v zahraničí? To všechno můžeš. Příležitosti a podmínky ti k tomu dáme. Je na tobě, jak je využiješ.

Když v P&G kdekoliv po světě řekneš „Vitouš algoritmus“, každý je hned v obraze. Mladý inženýr od nás z Rakony vymyslel způsob, jak efektivněji plnit obaly našimi výrobky. A dnes je tato metoda používaná ve všech závodech Procter & Gamble. Bývalý zaměstnanec naší rakovnické fabriky je dnes ředitelem jednoho z největších výrobních závodů P&G v Americe. A tak bychom mohli pokračovat.

Čechy potkáš ve všech koutech světa. Ty, kteří přesídlili a pracují v zahraničí, i ty, kteří zde tráví třeba jen týden na workshopech či školeních. Stejně tak potkáš lidi z celého světa u nás v Rakovníku. Být globální firmou pro nás znamená nesvazovat schopné lidi nějakými hranicemi, umožnit jim cestovat, sdílet znalosti a nápady, uplatnit se tam, kam je to táhne. Ti, co něco umí, mohou v P&G bez nadsázky prohlásit, že svět je jejich hřiště.

Od první chvíle se budeš v Rakoně účastnit stejných školení jako tví kolegové v ostatních zemích, brzy se začneš potkávat s těmi, kteří řeší v práci stejnou problematiku jako ty, jen na jiném místě. A od manažerských pozic se u nás předpokládá, že vyrazíš někam do světa i na delší období.

Veronika Melčová
Tel.: 724 437 367
E-mail: melcova.v@pg.com
Pokud hledáte kontakt pro uplatnění reklamace výrobků nebo máte-li dotaz ohledně výrobků společnosti Procter & Gamble, prosím, obraťte se na oddělení pro péči  zákazníky na bezplatné telefonní lince 800 11 33 22. Chcete raději napsat email? Klikněte zde.
Nastavení cookies