Přeskočit na hlavní obsah

Nauč se řídit projekty.

Typická role pro VŠ absolventy. Jak už název napovídá, tahle pozice je o řízení projektů pro určité technologie. To znamená plánovat a řídit proces zavádění technologie a s tím souvisejících strojů a zařízení, komunikovat s lidmi, kteří na projektu pracují, sledovat termíny a výsledky. Buď si projektové řízení zamiluješ natolik, že se staneš ryzím projekťákem, který vede svůj tým, anebo se zaměříš na určitou technologii, kterou si podmaníš, a staneš se technologickým expertem v globálním měřítku.

O čem je role projektového inženýra?

Je to kombinace technologické práce a projektového managementu.
Budeš mít na starost řízení projektů pro určité technologie. Typicky se může jednat o zavedení nové technologie a s tím souvisejících strojů, zařízení a postupů do některé části výroby. Je s tím spojeno i více cestování. Každý́ projekt je jiný, takže tě čeká opravdu pestrá práce. Spolupracovat budeš s lidmi napříč celou firmou i s našimi dodavateli. Je to hodně o komunikaci, řízení týmu, hlídání výstupů a termínů. Zkrátka tvým úkolem bude zajistit, aby se projekt i lidé, kteří na něm pracují, ubírali tím správným směrem.

Co ti tahle práce dá?

Čeká tě hodně vzdělávání, a to jak formou kurzů, tak samostudiem. Pochopíš, jak fungují technologie, osvojíš si metody projektového managementu. Naučíš se pracovat v multifunkčních týmech a řídit je, komunikovat, prezentovat, řešit problémy.
Časem se můžeš vydat různými cestami. Typicky se z tebe může stát regionální nebo dokonce globální expert na určitou technologii, nebo se zaměříš vysloveně na projektový́ management a povedeš vlastní tým projektových manažerů.

Chceš se dozvědět víc? Napiš nebo zavolej Veronice. Chceš do toho jít? Přihlas se.

Veronika Melčová
Tel.: 724 437 367
E-mail: melcova.v@pg.com
Pokud hledáte kontakt pro uplatnění reklamace výrobků nebo máte-li dotaz ohledně výrobků společnosti Procter & Gamble, prosím, obraťte se na oddělení pro péči  zákazníky na bezplatné telefonní lince 800 11 33 22. Chcete raději napsat email? Klikněte zde.
Nastavení cookies