Přeskočit na hlavní obsah

Nauč se řídit projekty.

Pozice pro VŠ absolventy. Budeš plánovat, zavádět technologie, komunikovat s lidmi, hlídat termíny a výsledky. A také tě čeká celkem dost cestování. Buď si projektové řízení zamiluješ natolik, že se staneš ryzím projekťákem, který vede svůj tým, anebo se zaměříš na určitou technologii, kterou si podmaníš, a staneš se technologickým expertem v globálním měřítku.

O čem je role projektového inženýra?

Je to kombinace technologické práce a projektového managementu. Budeš mít na starost řízení projektů pro určité technologie. Typicky se může jednat o zavedení nové technologie a s tím souvisejících strojů, zařízení a postupů do některé části výroby. Je s tím spojeno i více cestování. Každý́ projekt je jiný, takže tě čeká opravdu pestrá práce. Spolupracovat budeš s lidmi napříč celou firmou i s našimi dodavateli. Je to hodně o komunikaci, řízení týmu, hlídání výstupů a termínů. Zkrátka tvým úkolem bude zajistit, aby se projekt i lidé, kteří na něm pracují, ubírali tím správným směrem.

Co ti tahle práce dá?

Čeká tě hodně vzdělávání, a to jak formou kurzů, tak samostudiem. Pochopíš, jak fungují technologie, osvojíš si metody projektového managementu. Naučíš se pracovat v multifunkčních týmech a řídit je, komunikovat, prezentovat, řešit problémy. Časem se můžeš vydat různými cestami. Typicky se z tebe může stát regionální nebo dokonce globální expert na určitou technologii, nebo se zaměříš vysloveně na projektový́ management a povedeš vlastní tým projektových manažerů.


Chceš se na něco zeptat, nezávazně si promluvit? Napiš nebo zavolej
Veronika Melčová
Tel.: 724 437 367
E-mail: melcova.v@pg.com
Nastavení cookies