Přeskočit na hlavní obsah

SKY IS THE LIMIT. POTŘEBUJEME LIDI, KTEŘÍ CHTĚJÍ RŮST.

Tohle není klišé. My růst nejenom nabízíme, my ho doslova vyžadujeme. Nebazírujeme na nějaké praxi nebo specializaci, dáváme příležitost mladým lidem po škole. To, co nás zajímá především, je odhodlání člověka učit se a pracovat na sobě. Kdo to v sobě má, pro toho u nás platí, že „Sky is the limit“.

V celém Procter & Gamble platí, že všechny manažerské pozice bez výjimky se obsazují z vlastních řad. Každý manažer, ředitel, včetně těch úplně nejvyšších postů, u nás začínal jako ty. Pěkně od píky.

U nás tedy získáš nejen hypotetickou, ale zcela reálnou příležitost růst jak profesně, tak kariérně. Každý rok si s tebou sedne tvůj šéf a jeho šéf a budete se bavit o tom, co tě baví a co ne, co ti jde a v čem se chceš a potřebuješ zlepšit, jakou roli si chceš v nejbližší budoucnosti vyzkoušet. To, že budeš dělat, co tě baví, je přeci základním předpokladem k tomu, že to budeš dělat dobře. Každé dva až tři roky u nás přejdeš na jinou pozici. A nakonec, poté, co budeš skutečně v obraze, si vybereš tu svoji cestu. Pokud se najdeš v práci s lidmi, vydáš se cestou people managementu, pokud tě pohltí technologie, zaměříš se výhradně na ně.

Na druhou stranu to znamená, že si k sobě nové lidi vybíráme velmi pečlivě. Potřebujeme jen ty, kteří na sobě skutečně chtějí pracovat, učit se a někam se posouvat.

Nastavení cookies