Přeskočit na hlavní obsah

S VÝBĚREM KOLEGŮ SI DÁVÁME ZÁLEŽET.

Počítáme s tebou pro velké věci. Proto si v náboru potřebujeme ověřit, že nám to bude klapat. Po nástupu dostaneš super trénink a maximální podporu. Nezkoušíme lidi ze znalostí. Potřebujeme zjistit, jaké jsou tvoje předpoklady, co jsi zač, co v životě chceš a čím se řídíš.

Vždy to začíná tvým životopisem

Ať už se hlásíš na jakoukoliv pozici, určitě nám pošli svůj životopis. Nečekáme žádné romány ani výčet mnohaleté praxe a zkušeností. Zajímá nás, kdo jsi, co jsi v životě dělal/a co z toho tě bavilo nejvíc, jaké máš představy o své budoucnosti a co očekáváš od práce. Nezapomeň napsat taky něco o sobě a svých koníčcích.

Každý kandidát u nás absolvuje dva testy

  • Pokud nás zaujme tvůj životopis, požádáme tě o absolvování testů.
  • Nebudeme tě známkovat jako ve škole, neboj. Cílem je zjistit, jaké máš předpoklady pro práci a další růst, do jaké míry tvoje vidění práce koresponduje s tím naším.
  • Čeká tě test logického myšlení a osobnostní test. Oba jsou on-line a uděláš je na počítači.
  • Tyto testy u nás dělají kandidáti na pozice operátorů ve výrobě i inženýři. Jen jsou pro každou skupinu trochu jinak nastaveny.

Pohovory a zdravotní prohlídka

  • Pokud uspěješ v testech, pozveme tě k nám na rozhovor/y.
  • Jako kandidát na pozici operátora ve výrobě se potkáš se svým budoucím šéfem a personalistou. Promluvíte si, ukážou ti naši výrobu a tvé možné budoucí pracoviště.
  • Jako kandidát na pozici inženýra absolvuješ celkem tři kola rozhovorů. Při každém se potkáš s jedním manažerem. Promluvíte si o tom, jak to v Rakoně chodí, o našich očekáváních i tvých ambicích a představách o životě. Potřebujeme se zkrátka dobře poznat.
  • Do pár dnů ti dáme vědět. Pokud uspěješ, pošleme ti naši nabídku a když si plácneme, jsi v týmu.
  • A samozřejmě nesmíme zapomenout ani na zdravotní prohlídku, která je pro práci ve výrobní firmě nutná. Na prohlídku tě pozveme k nám, k našemu lékaři ještě před podpisem pracovní smlouvy.

Začátky v Rakoně

Rozhodně se nemusíš bát toho, že tě jako nováčka hodíme do vody a necháme plavat. Naopak věnujeme ti hodně času. Zapracování máme u nás na špičkové úrovni. Máme vlastní akademii pro nováčky. Seznámíme tě se všemi našimi postupy, bezpečnostními pravidly, krok za krokem se budeš učit svou práci a technologii. Budeš jasně vědět co a za jak dlouho se máš naučit. Zkušenější kolegové i šéf ti budou nápomocni, pravidelně se budeme bavit o tom, jak se ti vede. Samozřejmě, hodně to bude i o tobě.

Chceš se na něco zeptat, nezávazně si promluvit? Napiš nebo zavolej
Veronika Melčová
Tel.: 724 437 367
E-mail: melcova.v@pg.com
Nastavení cookies